Ból w górnej części klatki piersiowej występujacy przy zmianie pozycji

Witam. Od wczoraj zaczalem odczuwac dziwny ból w górnej części klatki piersiowej, czasem promieniuje niżej czasem do szyi, występuje on przy zmianie pozycji, chwile jak usiade, jak wstane itd jak dłużej siedze albo leze na plecach jest dobrze. Mam tachykardie i biore metokard ale wcześniej nie odczuwalem czegoś takiego. Prosiłbym o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie zasugerować możliwej przyczyny Pańskich dolegliwości i sugeruję kontakt z lekarzem.