Ból w klatce piersiowej a nerwica lękowa

witam moje objawy to kłujacy, wręcz gniecący ból w klatce piersiowej po środku(tzw.mostek) i promieniuje do gardła lub na lewa pierś niekiedy jak sie poruszam to tez miedzy łopatkami(plecy) to czuje, do tego mam zimne dłonie i jest mi zimno, taki atak przychodzi niespodziewanie i tak samo sie kończy.mama stwierdziła ze to może być trzustka i ze mam wziaść nospe rozkurczową i 2razy troche pomogło a za 3razem juz nie ,mam stwierdzona nerwice lękową i biore setaloft i propranol.Cóż to może być?

Opisuje Pani objawy lęku, który uwidacznia się w ciele. Warto rozpocząć terapię, leki wyciszają objawy, ale nie likwidują przyczyn. Pani organizm ewidentnie z czymś sobie nie radzi i woła o pomoc.