Drgawki w klatce piersiowej i chwilowy bezdech przy nerwicy lękowej

Witam! czasami tak mi zadrga w klatce piersiowej miesien jest to bardzo dziwne uczucie i to tak jakby byl chwilowy bezdech tak ucisnie niwiem czy to brak magnezu czy to nerwoból.mam 30 lat i cisnienie mam w normie dodam tez ze czasami cierpie na nerwice lekowa

Szanowna Pani,

takie dolegliwości są jednym z objawów nerwicy. Czy leczy Pani swoją chorobę? Myślę, że powinna Pani poddać się dokładnej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu.
Warto podjąć takie kroki aby poprawić komfort swojego życia.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk

Witam, opisane przez Panią objawy często występują przy nerwicy lękowej. Nerwica ma to do siebie, że wymaga głebszej pracy terapeutycznej, a leki jedynie wyciszają objawy. Warto dla swojego komfortu zdecydować się na psychoterapię. Pozdrawiam