Czy wygrywam z nerwicą lękową?

Witam czy to są znaki ze powoli wygrywam z nerwica lękowa. Rok temu złapał mnie atak paniki później zdążyło się to jeszcze ze 4 razy oczywiście lek i różne objawy pozostały poszłam do psychiatry która stwierdziła nerwice. Brałam przez 3 miesiące leki na uspokojenie teraz od pół roku nie biorę chodzę raz w miesiącu do psychologa jest lepiej zaczęłam wychodzić sama z domu jeździć mpk są dni gorsze i lepsze powraca mi libido wcześniej nie chciałam o tym słyszeć.Czy to znaczy ze wychodzę z nerwicy

Witam Proszę o tym porozmawiać ze swoim terapeutą,bo on na bieżąco monitoruje to,co się pojawia. Pozdrawiam Anna Szyda

Witam serdecznie,
na to wygląda.
Byłbym wdzięczny za informację jakie metody terapeutyczne stosuje
Psycholog.

Pozdrawiam miło i cieszę się wraz z Panią z postępów.

Skoro sama Pani dostrzega, że jest coraz lepiej, sądzę, że jest Pani na dobrej drodze. Proszę jednak o wszystkim rozmawiać ze swoim psychologiem i o wszystko pytać, ponieważ to ten specjalista monitoruje Pani stan zdrowia psychicznego.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl