Jakie ćwiczenia na nerwicę?

Jakie robic cwiczenia by znow nie miec tych objawow pszy nerwicy a objawy to :nie czucie ciala... Pieczenie w klatce piersiowej I wielce innych bardzo nie pszyjemnych objawow z ktory I nie daje rady I am slysze glosy czasem swoje ale straszne

Witam,
trening autogenny,
progresywna relaksacja mięśni,
specjalne ówiczenia oddechowe
zmiana struktu myślowych
i wzorców zachowań.
Dieta.
Jeżeli jest Pani z Warszawy to zapraszam do mnie na Chałubińskiego.
Przyjmuję dodatkowo w sobotę i niedzielę.
Pozdrawiam

Proszę wypróbować trening autogenny Schulza - Jacobsona. Pomagają również ćwiczenia relaksacyjne, a także spacery na świeżym powietrzu.

Jeżeli jednak słyszy Pani głosy, sugerowałabym zgłosić się do lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl