Jak ćwiczenia relaksacyjne powinna stosować osoba z nerwami?

Witam, jestem bardzo nerwowa , bywa tak że mam problem z zapanowaniem nad, nerwami odobija śie to na pracy , życiu i czasem jest tak że mam problem z wyproznieniem sie .Mam naprawdę ciężkie życie , nigdy nie mogłam liczyć na rodziców , aby skończyć szkole średnia musialm pójść do pracy itd. Proszę o podpowiedz może jakieś ćwiczenia relakssacyjne państwo mi zaproponujecie bardzo proszę

Konsultację z psychologiem lub podjęcie pełnej psychoterapii można odbyć także w ramach ubezpieczenia NFZ np w Poradniach Zdrowia Psychicznego lub Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej posiadających kontrakt z NFZ. W tej sytuacji do psychologa (na psychoterapię refundowaną) potrzebne będzie skierowanie wystawione przez lekarza psychiatra lub lekarza rodzinnego. Do lekarza psychiatry nie potrzeba skierowania.

WItam :

Progresywna relaksacja mięśni - Jacobsona
Trening autogenny wg. Schultza( ale nie ten z You Tube - tylko samemu)
Techniki oddechowe
Yoga oddechowa

Pozdrawiam

Witam, relaksacja którą może Pani zastosować to np.: relaksacja Jacobsona, relaksacja Schulza. Proszę się zastanowić nad skorzystaniem z pomocy psychologicznej i psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie