Gdzie szukać przyczyny takiego osłabienia, senności i uczucia omdlenia?

Przyczyna osłabienia, uczucia omdlenia Witam, mam 15 i od około 3 miesięcy towarzyszy mi senność oraz co jakiś czas uczucie jakbym za chwilę miała zemdleć, kręci mi się w głowie jest mi słabo. Badania krwi oprócz za małej ilości hormonu tarczycy są okej. Mam również problem z oddychaniem (od 6 miesięcy), ale psycholog uważa że to z powodu stresu. Co to może być ?

Witam. Pani objawy- senność, zmęczenie mogą faktycznie być bezpośrednio związane z tarczycą. Jeśli dodatkowo są problemy z oddychaniem można spróbować ćwiczeń oddechowych- medytacji i inne ćwiczenia na radzenie sobie z lękiem- wskazówki na mojej stronie na fb- Psychoterapia i Rozwój Agnieszka Fiszer. Pomocne mogą też być relaksacje - jest ich wiele na Youtube- trening Jacobsona lub Schultza. Te ćwiczenia pomagają też radzić sobie lepiej ze stresem. Życzę wszystkiego dobrego. Jeśli stany niepokojące będą się utrzymywać warto kontynuować rozmowę z psychologiem lub poszukać wsparcia u innego.