Co jeszcze mogę zrobić, aby pozbyć się tych objawów nerwicy?

Witam, Mam 26 lat Od 3 i pół roku zmagam się z nerwicą. Wczensiej tego nie wiedziałem. Wszystko zaczęło się w październiku 2016 roku kiedy po gwałtownym wstaniu z gorącej wody w wannie w łazience zrobiło mi się słabo. Serce bardzo przyspieszyło, pojawiły się mroczki przed oczami i zemdlałem. Zbagatelizowałem sprawę i sytuacja powtórzyła się po tygodniu jednak w czasie jazdy samochodem. Nie zemdlałem wtedy ale zacząłem robić badania. Wszędzie wychodziło wszystko w normie. Jedynie obniżony poziom czerwonych krwinek ale to mzoe być dziedziczne po matce. Przez prawie 1.5 żyłem w leku że badania jednak nie są wiarygodne. Robiłem holtera ekg i ciśnieniowego, echo ekg itd. Wszystko wychodziło w normie. Tylko tachykafdia czasami w nocy. Puls 35-45. Kiedyś dużo biegałem i schudlem. Pół kilo w pół roku i w latach 2014 do 2016 biegałem 3 razy w tygosniu od 15 do 25 km. W kwietniu 2019 roku dostałem ataku paniki i wsyztsko się posypalo Mimo tego że robię badania nadal mam w głowie utkwione że coś mi jest i mogę w każdej chwili umrzeć lub zemdlec. Na jesieni 2019 robiłem próbę wysilkową oraz jeszcze raz echo serca. Wszystko w należymy porządku. Od maja uczęszczam do psychologa Co jeszcze mogę zrobić?

Z pana opisu wnioskuję, że doświadcza pan ataków paniki, i boi się że one powrócą. Nie dowierza też badaniom i lekarzom, którzy zapewniają że wszystko jest w porządku z medycznego punktu widzenia. Dobrze że chodzi pan do psychologa- od maja to już sporo miesięcy- czy są jakieś rezultaty, poprawa, co dzięki tym wizytom pan uzyskał? Warto jeszcze stosować trening uważności- oddychanie, medytacja, trening autogenny schultza lub Jacobsona- na Youtube. Proszę wybrać jedną z powyższych form relaksacji, to powinno też pomóc.