Dlaczego odczuwam silny stres i lęk?

Witam ! Mam 20 lat od tygodnia zmagam się z niesamowitym stresem oraz lękiem. Zaczęło się od tego gdy jednego wieczoru dostałem chyba ataku paniki ze nie mogę oddychać i myślałem ze zemdleje. Od tamtego momentu cały czas się stresuje mam do tego zaniki pamięci oraz koncentracji. Nie wiem co dzieje się koło mnie. Mam podwyższone ciśnienie oraz dziwne uczucie w karku. Nigdy wcześniej tak nie miałem. Czuje lek przed tym ze mi tak zostanie, do tego stresuje się tym ze się stresuje. Ciężko mi jest opisać to uczucie. Czasami mam momenty ze czuje się okej ale to znika. Co może mi być ?

Szanowny Panie,

Proszę skorzystać z konsultacji psychiatrycznej - lekarz postawi diagnozę. Doraźnie może Pan sobie pomóc odsłuchiwaniem Treningu Schultza na YouTube (jest tam duży wybór różnych wersji) oraz pracą z oddechem (polecam relaksacje).

Życzę zdrowia.