Czy mogę mieć bóle somatyczne przy nerwicy?

Witam. Dobre 5 miesięcy temu pewnego dnia złapał mnie jak by skurcz w nocy w łydce. Ból utrzymywał się kilka dni. Po jakimś czasie zaczęło mnie coś uciekać/lekki ból nad lewa piersia. Również trwał kilka dni . Dodam że dużo pracowałem i miałem mało snu. Nagle pewnego dnia w pracy zaczęło mi się kręcić w głowie. Na następny dzień znowu się to przydarzyło i do tego zakulo mnie pod lewą piersią i pojawił się napad paniki. Trafiłem na pogotowie. zbadano mi krew. Niższe wyniki elektrolitow. I ekg w porządku. Wypuszczono mnie do domu. Dwa dni później znowu zakrecilo się w głowie i znowu lęk,panika. Zostałem skierowany na badania. Badanie jakie miałem wykonane do tej pory to:. -ekg(kilkukrotnie) -echo serca -Holter ekg 24 godziny A po nim próba wysilkowa. -tomokomputer głowy -Rezonans głowy -Rtg klatki -usg jamy brzusznej -3 razy morfologia.(wyniki ok poza spadkiem krwinek białych od ponad 8 procent do 3.77) -hormony tarczycy -lipidogram. Poza spadkiem krwninek białych wszystkie wyniki są ok. Co mi może dolegac? Byłem u psychiatry i stwierdził że to mogą być bóle somatyczne od nerwicy. Dostałem lek symfaxin er.( 6 dni brałem 35 er A później do końca miesiąca 75 er. Objawy zmalaly lecz po odstawieniu objawy się nasilily. Odczuwam jeszcze większy lek. Bóle ciała. Skoki ciśnienia od 3 dni. Napady zimna i gorąca. Czy to nerwica? Czy jakieś jeszcze badania zrobić? Mam 23 lata

Witam,

wskazana jest psychoterapia jako forma pomocy i leczenia, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny..
Pozdrawiam serdecznie