Czy te objawy wskazują na nerwicę?

Witam. Mam 23 lata przeszedłem kilka miesięcy temu badania kardiologiczne tj. Echo,ekg,ekg holter 24 godziny,próba wysilkowa. Wyniki wyszły dobre. Do tego miesiąc temu miałem powtórzone echo serca które też wyszły dobre. Mam podejrzenie nerwicy. Czy mogę dostać zawału w tym wieku przy dobrych wynikach badań czy to raczej nerwica? Mam uciski w klatce,dusznosci,dretwienia lewej ręki oraz pieczenie w buzi/przełyku które nasilają lęk. Prosze o odpowiedź.

Witam Pana,

symptomy mogą mieć podłoże psychogenne, proszę rozważyć leczenie metodą psychoterapii, wysoką skuteczność wykazuje paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana,

symptomy mogą mieć podłoże psychogenne, proszę rozważyć leczenie metodą psychoterapii, wysoką skuteczność wykazuje paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana
Proponuję aby skontaktowała się Pan z psychoterapeutą i psychiatrą, którzy to specjaliści odpowiedzą Panu dokładnie na Pańskie pytania. Sam Pan tego problemu nie rozwiąże. Może Pan tez iść do lekarza pierwszego kontaktu , który po wysłuchaniu Pana objawów skieruje Pana do odpowiednich specjalistów i wtedy te wizyty będą bezpłatne. Pozdrawiam serdecznie.