Czy moja nerwica właśnie nawraca?

Witam serdecznie! Zacznę od tego że od 2019 do 2020 leczylem się na nerwicę lękowa, oczywiście pomyślnie, objawy ustąpiły. Jednak od tygodnia rano odczuwam mdłości,nudności najbardziej gdy leżę na boku lub na brzuchu, odrazu chce mi się w tym samym czasie oddać stolec, w ciągu dnia boli głowa dość lekko ale boli i jeszcze delikatne uczucie niepokoju Badania krwi w normie,tzn Żadnych stanów zapalnych, glukoza żelazo dobre , tylko PDW podwyzszone 17.31 Ale to raczej nic nie mówi. Nie wiem czy to nerwica mi wraca? Czy może coś głębiej się kryje ? Kiedyś miewałem zapalenie błony sluzowej zołądka i dwunastnicy.wiec sam już nie wiem Proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 2 miesiące temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

Sz anowna Pani,proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty