Dlaczego moje objawy emocjonalne powróciły?

Witam, od 20 lat mam nerwice lękową. Zażywałam Mozarin. Przez ostatnie 3 lata, czułam się super. Odstawiłam lek. Po miesiącu wszystko wróciło, zawroty, lęk przed wychodzeniem. Wróciłam do leku. Miesiąc bez poprawy. W dodatku doszły napięcia nóg przy chodzeniu. Czy to także objaw nerwicy, czy może coś nowego.

Szanowna Pani,

wskazana jest psychoterapia, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, kiedy odstawia się farmakoterapię symptomy się zaostrzają.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś