Czy zaburzenia nastroju to objaw jakiejś choroby?

Witam. 4 miesiace temu stwierdzono u mnie nerwice lękową. Biore lerivon 30 i elicea. Zauwazylam u siebie zmiane nastrojow. rano kiepski z natretnymi myslami wieczorem wszystko mija dopisuje humor i pobudzenie ze problem mam z zasnieciem. Martwi mnie to. Czy to moga byc objawy jakiejs choroby? Czy to moze bycdwubiegunowa? Dodam ze wczesniej nie mialam takich objawow. Moj lekarz mowi ze tak bywa przy takich zaburzeniach. Ja jestem przewrażliwiona i boje sie że to po lekach.

Szanowna Pani,

zachęcam do rozważenia dla siebie pomocy w formie psychoterapii, równolegle z farmakoterapią, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny. Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś