Czy takie objawy po zażyciu tych leków są normalne?

Dzien dobry, od 23 dni biorę leki, ponieważ stwierdzono u mnie nerwicę lękową ,,ataków paniki,, już nie mam, lecz pojawiły się zawroty głowy. Biorę od samego początku Sulpiryd 0,5mg, duloxetiene 0,3 i tritico 0,25 wieczorem. Po 2 tygodniach zwiększył mi dawkę duloxetiene na 0,6 i zawroty głowy stały się mocniejsze (dodam, że większą dawkę biorę dopiero 7 dzień). Zawroty pojawiają się tylko wieczorem - dlaczego? I oprócz tego nadmierne ziewanie i bekanie. Czy to normalne??

Witam Pana,

proszę rozważyć dla siebie równolegle z farmakoterapią leczenie metodą

farmakoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś