Nasilone objawy nerwicy lękowej po odstawieniu leków

Dzień dobry . Od 7 lat leczę nerwicę lękową . Ostatnio odstawiłem leki na dwa miesiące , problemy zaczęły narastać , jestem hipohondrykiem , zacząłem wmawiać sobie choroby , drżenia , ogromny stres , poty , cierpienie nie od opisania - od tego momentu czuję ogromne osłabienie i infekcję , gorączki nie czuję . Niedawno robiłem morfologie wyszło ok według lekarza , jakiś tam lekki wirus . USG jamy brzusznej też ok . Codziennie czuję jak bym był chory i ogromne osłabienie ... co zrobić , pozdrawiam , Marcin

Witam Pana,

proszę rozważyć leczenie w formie psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych. Farmakoterapia niweluje objawy, nie lecząc przyczyny problemu. W przypadku odstawienia leków, symptomy się nasilają.
Pozdrawiam serdecznie