Czy przy nerwicy lękowej może być wysokie ciśnienie?

Witam, Czy przy nerwicy lękowej może być wysokie ciśnienie? Nawet jak siedzę w domu to mam wysokie. Czy zawroty głowy mogą być codziennie? Stoję i mam dziwne uczucie że zaraz się przewrócę. Najlepiej bym tylko leżała. Czy może być tak przy nerwicy lękowej że zawroty głowy są tak silne że nie można wstać z łóżka?

Witam,

objawy, które Pani opisuje mogą być spowodowane zaburzeniami lękowymi, jednak zachęcam do konsultacji internistycznej, neurologicznej oraz proszę rozważyć psychoterapię jako formę pomocy dla siebie, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie