Czy możliwe, aby to była nerwica?

Witam. Od pewnego czasu mam dolegliwości tj. Uczucie ciepła w stopie do tego lęki że coś mi się stanie, puls wysoki strasznie się denerwuje jak mnie coś zaboli, zaraz myślę, że coś mi jest wtedy cała drżę albo myślę ze odlecę ale jeszcze nigdy nie zemdlałam. Czy to może być nerwica? Lekarz rodzinny przepisał mi magne b6 forte 2 razy dziennie i tabletki przeciw lękowe jedna na noc ale żadnych badań nie zlecił. Proszę o opinię KOBIETA, 27 LAT

Szanowna Pani,

w celu diagnostyki zaburzeń lękowych wskazana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Objawy, które Pani prezentuje mogą mieć podłoże psychiczne, w związku z tym, zalecane jest kompleksowe leczenie specjalistyczne, pomocna byłaby psychoterapia, skuteczny jest paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie