Czy te dolegliwości ustąpią w końcu same?

Witam. Od jakiegos czasu dostaje napady leku, paniki, duzo mysli o sensie istnienia, co wiaze sie ze skutkiem ciaglego drzenia rak, ruszania nogami, niekiedy odrealnienia, nagle uderzenia goraca. Jest to meczace.. Przyjmuje lek cital 20mg na wieczor. Czy to samo zniknie..?

Witam Pana,

wskazane jest kompleksowe leczenie; farmakoterapia i psychoterapia, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny - wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych, depresyjnych.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś