Czy drgania nerwów i mięśni może oznaczać tężyczkę?

Witam mam nerwice lękowa z objawami somatycznymi chodzę do psychologa widać poprawę staram się nie przejmować objawami lecz dokuczają mi takie przechodzące ciarki po plecach głowie oraz takie drobne drgania nerwów czy mięśni brzuchu ramionach nogach plecach ostatnio doszły takie szczypanie w jezyk dodam że mam też refluks i podraznione gardło jednak czytałam ze takie objawy mogą wskazywać na tezyczke lecz krew magnez potas wapń całkowity w normie. Bardzo się boje ze to może być tezyczka

Dzień Dobry Pani,

Skoro diagnostycznie jest Pani w normie, to nie powinno być powodu do obaw.

Jest Pani w leczeniu psychologicznym, czuje Pani poprawę i to jest konstruktywne.

Od siebie chcę Pani powiedzieć, że 90 % rzeczy, o których myślimy, że się wydarzą, nie wydarza się..., to tak w nawiązania do czytania informacji w Internecie.

Życzę Pani pozytywnych myśli,
Irena Mielnik-Madej