Jakie jest ryzyko że ataki będą się powtarzać?

Witam. Mam 22 lata. Podczas wypadku na rowerze doznałem wstrząsu mózgu. Ratownicy twierdzą, że na miejscu zdarzenia dostałem też drgawek. Wstrząs nie był mocny, TK tuż po wypadku nie wykazała żadnych poważnych zmian. Nigdy wcześniej nie miałem napadów. Nie jestem też obciążony genetycznie. Jakie jest ryzyko że ataki będą się powtarzać? Czy to może być początek padaczki?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 8 miesięcy temu

Najpewniej był to jednorazowy epizod związany z urazem, myślę jednak, że powinien Pan udać się na kontrolną wizytę do poradni neurologicznej.