Ból w klatce piersiowej, czerwone plamy na nogach i rękach, potliwość nocna oraz pisk w uchu

Od jakiegos czasu borykam sie ze stresem w moim zyciu czytam ciagle o nowych chorobach a wszystko przez zmeczenie i bole w klatce piersiowej okolicy szyi i rak.ostatnio martwia mnie takze pojawiajace sie i znikajace czerwone plamki na nogach i rekach poza tym czasami przed usnieciem w lozku zalewaja mnie poty ktore maja intensywny zapach pod pachami a glownie prawa.Dochodzi do tego nieznosny pisk w prawym uchu.Jestem alergikiem i nie mam pojecia co o tym myslec caly czas mysle tylko o tym ...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Diagnostyka w opisanym przypadku wykracza poza możliwości internetowe. Warto rozważyć konsultację psychiatryczną i laryngologiczną.