Ból w klatce piersiowej i drętwienie ręki

mam bol w lewej gornej stronie klatki piersiowej. tuz ponizej obojczyka I blizej pachy. Bol jest uciskowy I tak jakby dretwiala mi reka, smaruje codziennie mascia juz kilka tygodni ale nie przechodzi. Przy wysliku I stresie jest wiekszy. Po przespanej nocy mniejszy.

Aleksander Ropielewski

Bardzo mi przykro, ale bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego badań dodatkowych nie jestem w stanie postawić diagnozy ponieważ objawy są niespecyficzne. Zachęcam do kontaktu z neurologiem.