Ból w klatce piersiowej i stan podgorączkowy

Witam niepokoi mnie pare spraw mam bolesci w klatce piersiowej stan podgoraczkowy wieczorem uczucie w gardle na kaszel zle samo poczucie i posmak krwi u ustach niezawsze bylem u lekarza i podobno to jest od kregoslupa a na to dziwne uczucie kaszlu wieczorem dostalem antybiotyk od dlugiego czasu wrażenie jakby cos siedzialo mi w gardle prosze o jakas podpowiedz co to moze byc i jakie zrobic badanie dziękuję i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Zdecydowanie wskazane jest jednak wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, w tym oceny funkcji tarczycy. Skierowanie na badania powinien Pan otrzymać od lekarza POZ.