Kaszel, katar a stan podgorączkowy

Witam .prosze o pomoc. Od paru dni mialem jakiegos wirusa: kaszel, katar stan podgoraczkowy bol gardla. Lekarz powiedzial ze to wirus i zalecil odpoczynek. Ale od wczoraj czuje w bol w przelyku nawet przy polykaniu wody. Uczucie jakby mi cos stanelo w gardle. Co to moze byc. Lekarz widzial mnie wczoraj i podobno nie jest to angina. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.