Ból w klatce piersiowej promieniujący do prawej
Ból w klatce piersiowej promieniujący do prawej(tak bardziej od spodu piersi) promieniujący do pachy drętwienie prawej ręki robiłam usg piersi i wszystko w porządku a ból nie ustępuje po lekach przeciw zapalnych ani przeciw bólowych. Proszę o pomoc

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam! Myślę że w tym wypadku warto zgłosić się do neurologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne i określi czy opisane dolegliwości nie mają swojego podłoża w dysfunkcji nerwów obwodowych.