Ból w klatce piersiowej u 28-latka

Ból w klatce piersiowej Mam 28 lat i od ok roku odczuwam ból poniżej piersi na żebrze, blisko mostka. Jest to ból punktowy, który podobny jest do stłuczenia, lub siniaka tylko przy nacisku. w miejscu które boli wyczuwam również zgrubienie na kości żebrowej lub guzek, który się nie przemieszcza i jest twardy.urazu w tym miejscu nie było.gdy rozmasuje to miejsce ból na chwilę przejdzie.rok temu miałam usg piersi (wszystko w porządku) teraz rtg klatki piersiowej również dobrze. Bardzo się martwię.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Opisywana zmiana wymaga zbadania przez lekarza i wykonania ew. diagnostycznych badań inwazyjnych. Konieczna może się okazać biopsja.
W pierwszej kolejności powinna się Pani zwrócić do lekarza ortopedy.