Zgrubienie w okolicy kości ogonowej

Mam 38 lat , w okolicy kości ogonowe ( ok. 10 cm powyżel z lewej strony) wyczuwam wyraźne zgrubienie , które pod wpływem nacisku przemieszcza się. W tym miejscu odczuwam ból jakby kregosłupa. nie odpowiada to opisom torbieli włosowatej. jakiś rok wcześniej robiono mi tomografię i wyszła torbiel w okolicy krzyżowo lędzwiowej o wymiarach 2x6cm zalecono rehabilitację

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o rozszerzeniu diagnostyki.