Ból w lewym boku na wysokości żeber

dzień dobry,od jakiś 3 tygodni odczuwam ból w lewym boku na wysokości od połowy żeber do końcówki żeber,z tendencją do środka pleców i w dół do pasa,raz się nasila raz zmniejsza,odczuwam przy tym ból w mostku ramieniowym po lewej stronie u góry z przodu w tym wgłębieniu,od tego też czasu mam skoki ciśnienia,co prawda leczę się na nadciśnienie ale miałam uregulowane,mam też wykryty guzek nadnercza,czy to może mieć związek?do urologa mam długi termin a bóle się ostatnio nasilają są częstsze,dokucz

Aleksander Ropielewski

Przycyzn bólu w opisanej przez Panią lokalizacji może być wiele. Konieczne wykonanie badania USG j. brzusznej. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie TK j. brzusznej oraz wykluczenie bólu kostno-mięśniowego i o etiologii płucnej.