Ból w lewym kolanie promieniujący do łydki
Witam. Od jakiegoś tygodnia odczuwam ból w lewym kolanie który promieniuję do łydki. Miałam robione usg łydki i nie mam zakrzepicy żylnej. Gdy zginam kolano szczelam mi w nim. Około 2 tygodni temu obcas wpił mi się w metalową siatkę i gdy podniosłąm tą nogę z tą siatką o mały włos się sie pzewróćiłam i mi ją wygieło tą nogę lekko. Parę lat temmu też miałąm w tej nodzę pękniete sródstopie. Co mam robić?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przebytym urazem stawu kolanowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.