Ból nogi w kolanie promieniujący do łydki

Ból nogi w kolanie. Witam od tygodnia odczuwam ból w lewej nodze dokładnie w kolanie i promienuję mi do łydki jak zegne nogę to w kolanie mi pstyka. Wczoraj byłam u lekarza i miałam robione usg zył jednak wykluczono u mnie zakrzep oraz problem z żylakami INR mam w porządku. Około 2 tygodni temu obcas wbił mi się w siatkę drucianą dokłądnie w wycieraczkę i podniosłam ją nogą noga az wygieła mi się na bok czy możliwe ze to od tego? biorę acard 75 mg. badania mam dobre od czego to ból?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną dolegliwości może być przebyty uraz stawu kolanowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.