Ostry ból w kolanie u 22-letniej kobiety

Witam, dzis postanowilam troche pocwiczyc i wyszlam przed dom i robilam przysiady z 7,5 kilowym dzieckiem na rekach przy trzecim przysiadzie zlapal mnie ostry bol w kolanie i w jego okolicach na tyle silny ze az zrobilo mi sie slabo(przez moment myslalam z cos zlamalam) chwile postalam bo myslalam ze dawno nie cwiczylam i potrzebuje rozgrzewki rozluznilam nogi poruszalam troche nimi i sprobowalam jeszcze raz ale przy nastepnym przysiadzie to samo po tym ataku doznalam uczucia zimna w kolanie prz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Dzień dobry,

Wykonywanie przysiadów z 7,5 kg obciążeniem w postaci dziecka, bez rozgrzewki i bez wcześniejszej aktywności fizycznej nie było rozsądną decyzją. Najprawdopodobniej doszło do urazu w obrębie stawu kolanowego- konieczna wizyta u ortopedy by postawić diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie.