Ostry ból kolana i początki choroby zwyrodnieniowej

Od stycznia mam ostry bol kolana.Bralam zastrzyki z kwasem hialuronowym poniewaz na usg i zdjęciu rtg wychodzi poczatek choroby zwyrodnieniowej.Jednak bol jest nie adekwatny do wyniku badan poniewaz po przejsciu 200 m bol w kolanie jest tak silny ż uniemożliwia mi poruszanie .Bol jest rwący kłujący od strony wewnetrznej kolana.Pozatym ogolna slabośc w kolanie i wcałych nogach i uczucie niestabilności kolana .Bralam juz rozne zabiegi fizjoterapeutyczne i nic nie pomaga .Nie wiem co mam robic ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne wykonanie artroskopii. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.