Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Klękanie po skręceniu kolana i zerwaniu więzadła bocznego w kolanie

Witam.Czy prawdą jest że po skręceniu kolana i zerwaniu więzadła bocznego w kolanie już nigdy nie będę mogła klęknąć i kucnąć?Próbowałam kucać ale ból jest ogromny ,klękać mogę na chwilę ale muszę mieć podłożone pod kolano np. poduszeczkę.Zaznaczam że mój lekarz stwierdził że na razie artroskopii nie będzie może póżniej.Zaproponował mi zastrzyk w kolano z kwasu hialuronowgo za bagatela 500 zł.(może mi odsprzedać bo ma na zbyciu).Nie mogę też do końca sprostować nogi (woda w kolanie)Co mam robić?
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Kwas hialuronowy nic nie da. Konieczna jest rekonstrukcja więzadła, ale prawdopodobnie lekarz chce poczekać do wyciszenia stanu zapalnego i dopiero wtedy będzie artroskopia

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy