Ból w lewym ramieniu u 32-latka

witam mam 32 lata jestem mężczyzna od wczoraj mam bardzo nieprzyjemny ból w lewym ramieniu wystarczająco duży że nie mogę podnieść ręki ból odczuwalny w górnej części ramienia . jakie ćwiczenia wykonać by sobie czegoś nie uszkodzić dziękuje pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zanim rozpocznie Pan jakiekolwiek ćwiczenia warto zastanowić się nad przyczyną dolegliwości. Może być to bowiem wynik przeciążenia, urazu, zapalenia mięśnia/stawu czy też wielu innych schorzeń. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.