Ból brzucha i gardła u 32-latka

Od pewnego czasu odczuwam bol brzucha po lewej sronie oraz głębokiego gardła bol brzucha nie jest stały a czasem nawet ustaje przy ucisku niemal dokładnie moge zlokalizować to miejsce wynik na krew utajoną wyszedł ujemny brak problemów z wyprurznianiem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie opisał Pan dokładniej lokalizacji dolegliwości bólowych. Mogą być one bowiem związane ze schorzeniami żołądka, jelita grubego czy też np. śledziony. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.