Bóle brzucha pod pępkiem u 19-lentiego syna

Witam Od pewnego czasu u mojego 19 letniego syna występują bóle brzucha pod pepkiem Czuję dziwne przelewanie bulgotanie i pobolewanie Zaczęło mnie to martwić Więc wykonał podstawowe badania które wyszło prawidłowo oprócz jednego w kale wyszła krew utajniona Co mam zrobić Proszę o pomoc

Konieczna jet wizyta z wynikami badań u lekarza POZ, który po zebraniu dokładnego wywiadu, zbadaniu, w tym palcem przez odbyt zadecyduje o dalszym leczeniu lub pokieruje do specjalisty. Krew utajona w kale świadczy o chorobie jelita grubego.