Ból w mostku, szybsze bicie serca, zamroczenie i silne zawroty głowy

Witam i proszę o pomoc...Od kilku tygodni z coraz większą częstotliwością(aktualnie każdego dnia co chwilę) odczuwam dziwne objawy:na początku ściska mnie delikatnie w mostku,następnie czuję szybszy i bardzo mocny rytm serca, aż w końcu zamroczenie i silne zawroty głowy i duże osłabienie. Miesiąc temu miałam robioną morfologię a 2lata temu EKG i wszystko było w porządku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wynikać z nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.