Szybsze bicie serca i problemy z oddychaniem

witam mam 25lat i od soboty zauwzylam ze moje serce szybo bije i kilka razy na dzien moj oddech sie tak jakby zacinal,przez co musze wziasc glebszy wdech inaczej zaczne duszaco kaszlec.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na patologię w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który zajmie się diagnostyką występujących objawów.