Problem z oddychaniem i odczuwanie nacisku na klatkę piersiową

Witam mam taki proble od okolo 2 czy 3 tyg ciezko mi sie oddycha musze wziac glebszy odech albo wogole go czasem nie moge wziac czuje tez nacisk na klatke piersiowa...i bol czasem na calej klatce piersiowej ale czesciej po lewej stronie ...dosc czesto mam podniesione cisnie bardzo szybko sie mecze i dosc szybko od razu bije mi serce ...co to moze byc ? dodam ze pol roku temu rzucialam palenie nagle z dnia na dzien ...

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie udać się do lekarza, w pierwszej kolejności należy wykluczyć sercowe pochodzenie Pani dolegliwości. Mogą one mieć także związek ze stresem. Rzucenie palenia na pewno nie przyczyniło się do Pani objawów.
Pozdrawiam