Ból w nadbrzuszu i bóle w klatce piersiowej

Witam.Mam 25lat od dluższego czasu siedzialem przy komputerze potem gdy wstawałem nie moglem sie wyprostowac.Strasznie gniecie mnie w nadbrzusze nic nie moge jesć,bo mam uczucie jakby mi wszystko stało cały w nad brzuszu.Mam napiecie w cały czas w tym miejscu i duzy puls nic nie pomaga gastroskopia jest ok a ja caly czas czuje przy nawet delikatnym wysilku dużą duszność piecze klatka piersiowa nikt nie wie co mi tak dokladnie dolega.Do tego czuje jak mi się unosza wnetrznosci do gory przy staniu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych juz badań bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Być moze dolegliwości wynikają ze schorzeń kręgosłupa.