Ból w okolicach prawej nerki

od trzech tygodni boli mnie okolica nerki prawej ból jest stały i dokłuczliwy promieniuje czasami do brzucha a czasami do podbrzusza okolice pachwiny i czasami boli byłam pośladek robiłAM MOCZ WYSZŁY LICZNE NABŁONKI PŁASKIE I LEUKOCYTY 10 usg bez zmian wszystko ok lekarz przepisał mi citropol500 ale to nie pomaga co to może być może to nie od nerek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na infekcję w obrębie układu moczowego. W przypadku braku skuteczności zastosowanego leczenia konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.