Dlaczego mam bóle pleców okolicy żeber?

Witam! Od tygodnia ból pleców na wysokości żeber, ból nad biodrami i pod żebrami promieniuje do jajników, lekki ból cewki moczowej, brak temperatury raczej osłabienie 35,4.Od niedzieli antybiotyk, który nic nie pomaga.Wynik moczu ogólny białko ślad, leukocyty30-35, nabłonki płaskie nieliczne, bakterie liczne.

Wynik badania ogólnego moczu wskazuje na zakażenie układu moczowego. Wskazane jest badanie kontrolne tydzień po zakończeniu antybiotykoterapii oraz wizyta u lekarza z wynikiem badania czy doszło do wyleczenia. W razie bólu w okolicy nerek, bądź gorączki wskazany jest pilny kontakt z lekarzem.