Podwyższony poziom CRP i złe samopoczucie

witam podwyż. CRP(ICD9:181)-9,84,źle się czuję,bolą mnie szczególnie plecy. wyniki moczu;przejrzystość-przejrzysty, barwa-żółta, ciężar właściwy-1,006, pH-7,glukoza,kotony,bilirubina,białko,azotany,urobilinogen-norma lub nie obecne.Erytrocyty-8,50,Leukocyty-3,50,Nabłonki płaskie-3,30,Nabłonki okrągłe-0,70,bakterie-139,10 czy to może być powód bólu pleców? Mam guzek nadnercza,torbiel na nerce,jestem po operacji 2 przepuklin w maju,rodzinny dopiero za tydzień, ciśnienie podwyższ. i ból pleców...

Aleksander Ropielewski

Pani wyniki sugerują infekcję układu moczowego. Wskazana antybiotykoterapia.