Ból w okolicy blizny po zabiegu przepukliny lewostronnej

Podczas stosunku, gdy byłem na górze, poczułem ukłucie w okolicy blizny po zabiegu przepukliny pachwinowej lewostronnej, po wszystkim nie boli, nie piecze, ale czuję że wcześniejsze odczucie na bliźnie zgrubienia wzdłuż zrobiło się górkowate, mam wrażenie jakby wystąpiły wypustki. To może być coś niepokojącego czy rozpuszczają się szwy i to normalne?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Trudno mi określić co obecnie dzieje się w zakresie blizny pooperacyjnej bez bezpośredniego badania. Skoro świeżo co po odbyciu stosunku pojawiło się jakieś nowe zgrubienie to trzeba w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. W takich przypadkach trzeba zawsze wykluczyć wznowę przepukliny.