Ból w okolicy jajnika przy odchyleniu prawej nogi

Żonę przy odchyleniu prawej nogi boli okolica jajnika z prawej strony. Rozchylając lewą nogę nic nie boli. Ból ustępuje po kilkunastu minutach, jest jednak dość mocny i uciążliwy. Miała robiony rezonans miednicy dużej, jednak z opisu nic złego nie wynika. Ból prawdopodobnie zaczął się pojawiać po wypadku samochodowym , który był 2 lata temu, żona siedziała z tyłu i miała zapięty pas biodrowy, Była mocno posiniaczona w okolicach bioder. Mamy z żoną dwójkę dzieci 2,5 lata i 10 mcy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.