Promieniujący ból w prawej nodze w okolicy uda

Dzień dobry, od kilku lat borykam się z bólem nogi. Jest to coś w rodzaju nerwobólów. Pulsujący, dokuczliwy ból prawej nogi w okolicy stykającej się kości udowej z miednicą. Ból pojawia się najczęściej przy siedzeniu, wystarczy pół godziny siedzenia i pojawia się. Jest nie do wytrzymania. Czasami pomaga kiedy przez dłuższy czas pochodzę, próbuje prostować nogę, czasami nawet uderzam w miejsce gdzie występuje ból. Ale to przechodzi na chwilkę lub wcale.   Byłam u dwóch ortopedów, u neurologa. Niestety żaden z nich mi nie pomógł. Wysłali mnie na rehabilitacje, które pomogły tylko na 2 miesiące. Nadmienię, iż mam o jakiś centymetr krótszą nogę, bodajże lewą, nie pamiętam bo lekarz już to dawno stwierdził, jak byłam mała a tego zwyczajnie nie widać. Neurolog stwierdził że "mnie przewiało" i teraz mam takie nerwobóle. Trochę dziwne wytłumaczenie dla mnie. Na prześwietleniu widać że kość miednicy nie do końca się rozwinęło, brakuje pewnej części ale ortopeda się tym nie przejął. Proszę o pomoc i zinterpretowanie tej dolegliwości. Jestem osobą młodą, pracuję przy biurku, ból jest nie do wytrzymania. Czasami siadam tylko na lewej nodze i na chwile mi przechodzi ale w ten sposób nabawię się skrzywienia kręgosłupa :(

Redakcja abcZdrowie

Proponuję wyjaśnić sprawę krótszej kończyny, gdyż może być ona przyczyną Pani dolegliwości. Rozumiem,że patologia w obrębie kręgosłupa lędźwiowo -krzyżowego również została wykluczona. Odnośnie rehabilitacji, to do jej skuteczności niezbędne jest jej powtarzanie oraz codzienne ćwiczenia w  warunkach domowych.