Ból nogi i ból w okolicy jajnika
Witam,od roku boli mnie prawa noga czasem biodro.Nad nią,poniżej prawego jajnika mam bolesny punkt zależny od cyklu(podejrzenie endometriozy,brak widocznych ognisk w USG). Noga boli na wiele sposobów-przez pośladek,poprzez tylną część uda i bok łydki,od pachwiny do połowy uda lub sama łydka(z tyłu jak wielotygodniowy ból po skurczu)lub z przodu wzdłuż kości.USG doppler - niewydolność żylna st. C1 ograniczona do tej nogi,żyły głębokie drożne,MRI/RTG lędźwiowego-ok.Gdzie jeszcze szukać przyczyn?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, może problemy wynikają z niedoborów elektrolitowych, mikro lub makroelementów. W USG Dopplerze dobrze ocenić także układ tętniczy i nie tylko żylny. Pozdrawiam.