Ból w okolicy kości piszczelowej a możliwość wizyty u specjalisty

Od kilku dni boli mnie kosc obok kosci piszczelowej nie uderzylam sie bol jest promieniujacy. Do jakiego lekarza sie udac? Boje sie ze moze to byc rak juz tyle sie naczytalam

Witam,
"kość obok kości piszczelowej" jest to kość strzałkowa. Proponuję udać się do lekarza internisty, który odpowiednio skieruje Panią do specjalisty/ów. W okolicy głowy strzałki przebiega nerw, który potrafi promieniować do podudzia, a nawet do stopy i jego odbarczenie może spowodować cofnięcie się Pani dolegliwości.

Pozdrawiam