Ból w okolicy lędźwiowej a lekki ucisk jądra

Witam. Od ok. 2 miesięcy doskwiera mi ból w okolicy lędźwiowej, o różnym nasileniu. Występuje także uczucie drętwienia/mrowienia przechodzące od zdaje się pachwiny i prawego jądra, przez wewnętrzną stronę uda, aż do tylnej strony kolana, a nawet łydki. Zamierzam udać się na rtg odcinka lędźwiowego, lecz martwi mnie drętwienie (lekki ucisk) jądra. Czy może być to objaw udzielony od kręgosłupa? Dodam, że samo jądro jest zdrowe, co było potwierdzone u urologa. Wykluczono także problemy z nerkami.

Lek. Tomasz Budlewski

Może, zwłaszcza jeśli wykluczono choroby urologiczne i nefrologiczne.